Ольга Куриленко – прекрасний елемент Хітмена (Hitman)

 

В США «Хітмен» отримує досить слабкі відгуки. Про якість екранізації культової гри ми зможемо довідатись лише за тиждень. Поки що важко сказати щось хороше чи погане про фільм, але одне можна сказати напевно – в «Хітмені» заграє дуже гарна актриса. Звати її Ольга Куриленко.


Ольга Куриленко народилася в Україні, їй 28 років і продовж більшої частини свого життя вона заробляла собі на хліб (і каву), працюючи моделлю. З 2005 року Ольга знімається в кіно (переважно у французьких фільмах). Переломним моментом у її кар
єрі стала роль у фільмі Le Serpent”, у кому вона в повній мірі розкрила свій талант:

 

 

Зараз вона зіграла роль у фільмі Тімоті Оліфанта (Timothy Olyphant) «Хітмен». Тепер пропозиції так і посипалися, і Ольгу Куриленко вже невдовзі ми зможемо побачити в чергових фільмах. А поки що подивімося кілька фотографій прекрасної українки:

 

 

 

Крістіан Бейл (Christian Bale) зіграє в четвертому Термінаторі

 

 
Правда ще не відомо кого саме зіграє. Тобто два різних джерела дали різну інформацію з цього приводу. Одна служба проінформувала, що актор втілиться в роль Джона Коннора (John Connor) (в останньому Термінаторі цю роль зіграв Нік Стейл (Nick Stahl), а ще раніше – Едвард Ферлонг (Edward Furlong). Інша служба подала інформацію, що актор гратиме Термінатора.

 
Поки що не відомо котра зі служб має рацію, та й взагалі сам факт участі Бейла у фільмі «
Terminator Salvation: The Future Begins» ще не підтверджений. Власне, зараз актор веде переговори зі студією, і згідно з інформацією третього джерела, дані переговори не стосуються ролі Джона Коннора. Але чи буде Бейл Термінатором? Поживемо – побачимо.

 

 

Кривавий та жорстокий спот останнього Рембо

 

 

Джон Рембо не залишить шансів нікому. Це зразу ж стає зрозуміло із короткого телевізійного споту, який рекламує четверту частину пригод ветерана з Вєтнаму. Усе дуже жорстоко, гучно і криваво. Ніхто ніколи і не казав, що «Рембо» буде радістю для гурманів кіно. Але після показаної реклами стає зрозуміло, що це буде один з найкривавіших та найбрутальніших фільмів за останні роки (а можливо, і за всю історію кінематографу взагалі).

 

 

 

Лисий Том більше не буде кумедним

 

Том Круз дуже розсердився через те, що в Інтернет просочилися фотографії зі зйомок його останнього фільму. Йдеться про фотки, на яких не до кінця загримований Том гуляє лисий зі штучним волохатим торсом і великим круглим животом. Чому? Тому що, як пояснюють представники актора, це мав бути сюрприз для шанувальників актора. Чи справді фани актора роками чекали щоб побачити актора у такому втіленні.

 
Круз грає роль директора кіностудії у новій комедії “
Tropic Thunder”, у якій окрім нього грають зокрема Бен Стілер (Ben Stiller) та Джек Блек (Jack Black). Також нещодавно з’явилися чутки, що одну з ролей заграє жінка Тома – Кейті Холмс (Katie Holmes).

 
Після публікації фотографій з грубим Томом, його представники заявили наступне:

 
Втілення пана Круза мало стати несподіванкою для його шанувальників у всьому світі. Вони (папарацці) знищили те, що повинно було стати радісним відкриттям для людей, які підуть на фільм до кінотеатру.

 

 

Не менше за Круза засмутився й Джек Блек, котрий добре відомий за своє веселе ставлення до життя. Не цього разу. В інтерв’ю, яке він дав MTV News, він сказав:

 

Я просто не просто не можу повірити в те, що ці фотографії побачили світ. Ви б здогадалися, що це він? Він вже не буде таким смішним у цьому фільмі. Це мала бути таємниця, а тепер подивіться що сталося.  

Раніше на роль Круза в цьому фільмі також примірявся Оуен Уілсон (Owen Wilson), але після спроби самогубства плани дещо змінилися.

МакКонахі (McConaughey) і Хадсон (Hudson) знову разом.

 
Останній раз ми бачили їх разом в такій собі (щоб не сказати поганій) комедії «Як позбутися хлопця за 10 днів». Тепер Кейт Хадсон та Метью МакКонахі знову зустрічаються і знову ж таки в романтичній комедії.  Фільм називається “Fools Gold”, і на днях з’явився його перший трейлер, і тут – увага! сюрприз – фільм заповідається справді хороший.

Дочка Мадонни гратиме в Гарі Поттері

 

Лурдес, яку краще знають як дочку Мадонни, отримала пропозицію, від якої неможливо відмовитись. Творці кіно-версії «Гарі Поттера» запросили доньку відомої мами взяти участь в екранізації шостої частини пригод малого чарівника.

Схоже, Лурдес сама не своя з радощів, і нема мови про те, щоб вона відмовилася від ролі. Знайомі Мадонни кажуть, що її дочка успадкувала від мами велику жагу до слави. Отже роль в «Гарі Поттері і Принці Напівкровці» стане першим кроком Лурдес до великої слави. І хоча це має бути незначна роль, вона може стати знаковою для цієї 11-річної дівчинки.