Таємниця шепоту в “Труднощах перекладу” відкрита

 

Багато кому сподобався фільм Софії Копполи Труднощі перекладу, а остання сцена, напевне, взяла за живе кожного. Що ж нашептав Білл Мюррей на вухо Скарлет Йохансон? Усі хотіли б це знати, але так насправді, кожен сам собі це надумав. Можливо це було Я тебе кохаю або ми все-одно не можемо бути разом”, або знаєш, я насправді люблю зніматися в тупих рекламах. Усе може бути, і, можливо нижченаведене відео змінить чийсь життєвий світогляд, але Білл Мюррей наприкінці Труднощів перекладу сказав такі слова…

 

Другі Х-файли — перші фотки

X-files logo

 

Недавно з’явилася інформація про акторів, що зніматимуться в другій частині повнометражних Х-файлів (до Дейвіда Духовного і Джиліан Андерсон приєднаються репер Xzibit, красуня Аманда Піт та комік Біллі Коннелі), а тепер їх вже можна побачити на перших фотках зі знімального майданчика. Усі вищеназвані потрапили в кадр, крім агента Скаллі🙂

Є інформація, що другі Х-файли сюжетно ніяк не будуть пов’язані з першою частиною фільму, а прем’єру заплановано на 25 липня 2008 року.

Фотки були опубліковані на сайті flynetonline.com:

x-files1

Hell Ride Квентіна Тарантіно – перші фотки

Tarantino

 

Так насправді, це Ларрі Бішоп написав і знімає “Hell Ride”, він же й грає головну роль. Що стосується Тарантіно, то він створює образ фільму, і відомо, що кіно буде витримане у стилі творця “Pulp Fiction”. Отже, якоюсь мірою “Hell Ride” можна назвати творінням Квентіна Тарантіно.

 

Короткий опис сюжету з культового сайту zakazanaplaneta.pl: «Нагадаємо, що у фільмі йдеться про Пістолеро (Pistolero), Джента (The Gent) і Команча (Comanche), які їдуть помститися банді 666 за вбивство матері Пістолеро. В культовому розклàді беруть участь Деніс Хопер, Майкл Медсен і Вінні Джонс».

 

Ні додати, ні відняти. Дивіться фотки:

 

 

Найдорожчі жінки Голівуду

 

Чергова зірка сягнула по найбільший куш в Голівуді. Різ Уізерспун (Reese Witherspoon) на сьогоднішній день є найкраще оплачуваною акторкою (акторів це не стосується, вони заробляють ще більше). За роль їй потрібно заплатити біля 20 мільйонів доларів! Принаймні, такі цифри називає у своєму списку “Hollywood Reporter”.

 

Уізурспун обігнала навіть Анжеліну Джолі (Angelina Jolie), Кемерон Діаз (Cameron Diaz) та Ніколь Кідман (Nicole Kidman). Куди там братися вищеназваним акторкам з їхніми гонорарами, які часто не досягають навіть 15 мільйонів! Джолі за свою останню роль у фільмі “Беовульф” (“Beowulf”) заробила “лише” 8 мільйонів доларів, Кідман бере за роль від 10 до 15 мільйонів.

 Jolie

 

Далі по списку йдуть Рене Зельвегер, Сандра Буллок і Джулія Робертс. Їхні гонорари знаходяться в межах 10 мільйонів. До речі, у свій час Джулія Робертс була найкраще оплачуваною акторкою в Голівуді (ще тоді, коли її гонорар становив 6 мільйонів доларів).

 

 

А ось і весь список:

 

  1. Різ Уізерспун – 15-20 мільйонів;
  2. Анжеліна Джолі – 15-20 мільйонів;
  3. Кемерон Діаз – 15+ мільйонів;
  4. Ніколь Кідман – 10-15 мільйонів;
  5. Рене Зельвегер – 10-15 мільйонів;
  6. Сандра Буллок – 10-15 мільйонів;
  7. Джулія Робертс – 10-15 мільйонів;
  8. Дрю Берімор – 10-12 мільйонів;
  9. Джуді Фостер – 10-12 мільйонів;   
  10. Халлі Бері — 10 мільйонів;