Prison Break – буде лише 13 серій?

В Інтернеті ходять чутки щодо передчасного закінчення серіалу "Prison Break". Виною цьому став страйк сценаристів, які вимагають більших доходів з дистрибуції серіалів в Інтернеті і на DVD.

Телестудія FOX проінформувала медіа,  що остання, тобто  13-а серія третього сезону "Prison Break" буде показана 18-го лютого. Чи є шанси на те, що цей сезон, як і два попередні, матиме 23 серії?  Все залежить від рішення продюсерів та студії FOX. Сценаристи закінчили (ніби) свій страйк в суботу, тобто теоретично студія могла би продовжити діалог з ними. Нагадаю, що в США поки що показано 9 серій з третього сезону. А ось відео з 10-го:

Нещодавно портал www.digitalspy.co.uk опублікував рейтинг кращих серіалів 2007 року. "Prison Break" розташувався на 12 місці.

Едріен Броді і Джефрі Райт пишуть хіти

Едріен Броді (Adrien Brody), якого весь час асоціюють з "Піаністом", а також Джефрі Райт (Jeffrey Wright), якого ні з ким не асоціюють) працюватимуть разом на зйомках фільму "Cadillac Records". Фільм розповість нам про музику і музикантів Чикаго 50-тих років.

Броді втілиться в Леонарда Чеса (Leonard Chess), легендарного засновника студії звукозапису Chess Records. Чес народився у 1917 році на колишній території Польщі (тепер Білорусія), звали його Лейзор Чиз, а в 1928 він разом родиною переїхав до Чикаго, де й почав займатися музикою.

Райт, натомість, гратиме Мадді Уотерза (Muddy Waters), якого називають "батьком чиказького блюзу" і вважають за одного з найкращих блюзменів всіх часів. Уотерз записувався на Chess Records, а крім того, був близьким другом Леонарда Чеса.

У фільмі розповідатиметься не лише про дружбу і співпрацю Чеса і Уотерза, але й про Чикаго 50-тих років і інших тогочасних музикантів, таких як Little Walter, Howlin’ Wolf і навіть Elvis Presley. Режисером "Cadillac Records" буде Дернел Мартін (Darnell Martin), а зйомки почнуться в березні на території Нью Джерсі та Міссісіпі.

Щоб хоч трохи відчути атмосферу фільму – ось Muddy Waters і його хіт "Got My Mojo Working":

Уіл Сміт гратиме в Спілберга

Під час бразильської премьєри "Я — легенда", Уіл Сміт дав інтервью місцевому журналу. Крім всілякої мало цікавої інформації, він повідомив, що Стівен Спілберг звернувся до нього у справі його участі у фільмі "The Trial of the Chicago 7".

Спілберг попросив Сміта, щоб він зарезевував трохи свого часу у недалекому майбутньому, коли сценарій фільму буде готовий. Уіл Сміт сказав так:

Коли Стівен закінчить текст, він мені його надішле. Я не знаю ніяких подробиць, ні сюжету, але знаю коли фільм зніматиметься. Я запланував свій час так, щоб якраз тоді бути вільним. Щодо моєї учатсті у фільмі — ще на 100% нічого не відомо, але я точно знаю, що хочу зіграти у Спілберга. 

Сміт у Спілберга ще не грав, отже для обох це стане цікавим досвідом. Сподіваймося, що співпраця буде плідною, так само, як і якість самого фільму.

Нова дівчина Бонда!

Вже здавалося, що ми знаємо ім'я нової дівчини Джейса Бонда. Мала нею стати Джеммі Артентон (Gemmie Artenton). А тут сюрприз — новою Bond-girl стала… Ольга Куриленко. Тільки недавно ми писали про неї та її роль у "Хітмені", як нам стало відомо, що саме українка зіграє Каміль (Camille), яка кидає виклик Бонду і допомагає йому зализати сердечні рани після зради Уеспер (Vesper).

Що стосується самого фільму, то також стало відомо, що постать "Fields", яку гратиме Джеммі Артентон, буде агенткою MI6, а уособлення зла — голову організації Домініка Гріна — гратиме Метью Емолрік (Mathieu Amalric). Зйомки фільму проходять в традиційних для Pinewood Studios місцях.

Найпопулярніше відео року

Знаєте, яке відео було найпупулярнішим в Інтернеті у 2007 році? Цю стрічку переглянуло вже майже 22.5 мільйони людей! Що ж такого було показано, що його переглянуло так багато людей? Ось найпопулярніше відео з YouTube минулого року…

Повністю аматорська "стрічка" називається "Battle at Kruger". Вона триває 8 хвилин і спочатку здається трохи нудною. Якісь звірі, природа — нічого незвичайного. Потім, однак, події починають розвиватися дуже швидко. Відео перетворюється у справжню драму, і багатьом глядачам стає дуже сумно. Але потім наступає раптова зміна "розкладу".

 

 

Нічого не скажеш, — хороша командна гра:)