Термінатор 4 буде в травні

Вже відома офіційна дата прем’єри "Terminator Salvation: The Future Begins". Четверту частину культового фільму покажуть на американських кіно екранах 22 травня 2009 року, тобто в Memorial Day Weekend!

Дату прем’єри було оголошено після того, як Sony Pictures викупила права на дистрибуцію даної назви (на території США дистриб’ютор – Warner), але поки що не відомо чи це буде також і світова прем’єра. Скоріш за все, дистриб’ютори вирішили зробити прем’єру так рано через те, що літом 2009 буде і так багато інших прем'єр. Серед інших травневих можна відзначити "Star Trek" або "Wolverine". Також цього ж  дня Термінатору доведеться змагатися з іншою очікуваною прем’єрою  — "Ніч в музеї 2"! Зйомки нових пригод Джона Коннора почнуться 5 травня в Нью-Мексико.   

Екранізація Grand Theft Auto?

GTA

Було б дивно, якби великі боси Голівуду не думали про те, як використати таку гарячу назву. Американський "Variety", один з найвпливовіших журналів в галузі кіно, обнародував цікаву інформацію стосовно "Grand Theft Auto", а також розмов про його екранізацію.

Виявляється, найбільші продюсери і кіностудії вже багато років намагаються достукатися в двері Rockstar Games, обіцяючи золоті гори за жадану ліцензію. Але Сем і Ден Хаусери, творці Rockstar Games, відправляли усіх з нічим. Здається, вони керувалися фактом, що всі доцихчасові екранізації ігор не були надто вдалими, і вони не хотіли "заїздити" таку потужну марку, як "Grand Theft Auto". Однак, Бен Фрітц з "Variety" виявив сенсаційну інформацію.

Згідно з інформацією, минулого року, завдяки сильному натиску Take 2, Rockstar Games змінили думку. Договір з кіношниками був практично підписаний. На знімальному майданчику мав з’явитися сам Емінем! Але, угоду не було підписано і співпраця не вдалася. Плани щодо екранізації знову відклали на полицю. Але хто знає? Вже невдовзі ми зіграємо в "GTA IV", і тоді, можливо, проект перенесення популярної серії ігор на "срібний екран" знову вспливе.

А поки що, можемо подивитися прикольну пародію на "Grand Theft Auto" американського коміка Дейва Чепела:

Фредді Крюгер повертається!

 

Platinum Dunes, фірма Майкла Бея, отримала замовлення від New Line Cinema на нову версію пригод Фредді Крюгера. Варто зазначити,  що саме ця марка є однією з найбільш прибуткових даної студії.

Бей разом зі своїми спільниками мають створити новий цикл фільмів про нашого милого мешканця котельні. На даний момент вони зайняті рімейками "П'ятниці тринядцятого" та "Птахів", а також фільмом про егзорцизми Девіда Гойера (David Goyer) (добре, що хоч це — не рімейк).

Фредді має стати повним рестартом, так само, як і "Техаська різня" цих самих авторів. Поки що, основною перешкодою для повернення Фредді  є страйк сценаристів і відсутність сценарія. Звичайно, питанням, яке турбує всіх є: хто заграє головну роль, адже в наших серцях Фредді — це просто Роберт Інгланд (Robert Englund). І ще одне: чи є сенс робити рестарт серії, якщо Фредді не так давно був "оновлений" в фільмі "Freddy vs. Jason"?