Екранізація Grand Theft Auto?

GTA

Було б дивно, якби великі боси Голівуду не думали про те, як використати таку гарячу назву. Американський "Variety", один з найвпливовіших журналів в галузі кіно, обнародував цікаву інформацію стосовно "Grand Theft Auto", а також розмов про його екранізацію.

Виявляється, найбільші продюсери і кіностудії вже багато років намагаються достукатися в двері Rockstar Games, обіцяючи золоті гори за жадану ліцензію. Але Сем і Ден Хаусери, творці Rockstar Games, відправляли усіх з нічим. Здається, вони керувалися фактом, що всі доцихчасові екранізації ігор не були надто вдалими, і вони не хотіли "заїздити" таку потужну марку, як "Grand Theft Auto". Однак, Бен Фрітц з "Variety" виявив сенсаційну інформацію.

Згідно з інформацією, минулого року, завдяки сильному натиску Take 2, Rockstar Games змінили думку. Договір з кіношниками був практично підписаний. На знімальному майданчику мав з’явитися сам Емінем! Але, угоду не було підписано і співпраця не вдалася. Плани щодо екранізації знову відклали на полицю. Але хто знає? Вже невдовзі ми зіграємо в "GTA IV", і тоді, можливо, проект перенесення популярної серії ігор на "срібний екран" знову вспливе.

А поки що, можемо подивитися прикольну пародію на "Grand Theft Auto" американського коміка Дейва Чепела:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*