Тобі Магуайр знову в екранізації коміксу

Tobey Maguire

Однак не йдеться про екранізацію, яку усі чекають. Тобі Магуайр (Tobey Maguire) поки що нічого не говорить про чергову частину "Спайдермена", а просто готується до екранізації певного коміксу. Магуайр разом з продюсером Нілом Морітцем збираються перенести на кіноекрани цікавий "Afterburn".

Комікс "Afterburn" був вперше презентований в січні, його авторами були Скот Чітвуд (Scott Chitwood) та Пол Енс (Paul Ens) – сценарій, а також Вейн Ніколз (Wayne Nichols) – малюнки. У ньому розповідається про світ після ядерного вибуху. Більшість людей загинула, а ті, хто вижили стали скаженими. Увага зосереджується на групі шукачів скарбів, які подорожують по цьому пост-аполікастичному світі і шукають різноманітні цінні речі (відомі картини і т.д.). На заваді їм стають всілякі мутанти, а також інші групи шукачів.      

Поки що для написання сценарію не знайшли сценариста. На разі відомо лише, що Тобі Магуайр та Ніл Морітц займуться продакшеном екранізації, а також що Магуайр зіграє головну роль у фільмі. 

Пітер Джексон і Стівен Спілберг знайшли Тінтіна!

Thomas Sangster

Схоже на те, що це може бути супер фільм всіх часів. Основою буде мега-популярний комікс "Тінтін" (також відомий як "Тентен", "Тантан", "Тін-Тін" — фр. "Les Aventures de Tintin"), режисерами будуть Пітер Джексон та Стівен Спілберг, а в результаті має вийти повна пригод і подій кінотрилогія. "Тінтін" може стати для ХХІ століття тим же самим, чим для ХХ століття була трилогія "Індіана Джонс". А весь проект починає набирати обертів, оскільки Джексон і Спілберг вже знайшли того, хто гратиме Тінтіна!

Молодим щасливчиком є 17-літній Томас Сенгстер (Thomas Sangster), який грав зокрема в "Реальній любові". Представник компанії Dreamworks відмовився  підтверджувати дану інформацію, але американські і британські медіа стверджують, що Томас Сенгстер точно гратиме Тінтіна в трилогії Пітера Джексона і Стівена Спілберга.

Дивлячись на Тінтіна видно, що Томас Сенгстер дійсно майже ідеально підходить цю роль.           
Tintin

Джонні Депп буде ворогом суспільства

Johnny Depp

Майкл Манн хоче розповісти історію найвідоміших американських гангстерів 30-х років минулого століття, а також про створення ФБР і боротьбу Джона Едгара Гувера (J. Edgar Hoover) з організованою злочинністю. Крім Гувера у фільмі мають з’явитися такі історичні постаті як Джон Ділінджер (John Dillinger), Baby Face Nelson, Pretty Boy Floyd, а також Бонні і Клайд. Джонні Депп має втілитися в роль Джона Ділінджера.

Нещодавно стало відомо, що участь у фільмі візьме також Крістіан Бейл (Christian Bale).
А тепер про фільм знову говорять, бо з’явилися фотографії Джонні Деппа у ролі Діллінджера.

А ось і самі фото:

Depp at Public Enemies

Depp at Public Enemies

Фільм зараз знімається в містечку Колумб (Columbus), але дата прем’єри ще не відома. В "Public Enemies" зіграють крім  вищезгаданих акторів: Ченінг Татум (Channing Tatum) – у ролі Pretty Boy Floyd, Джовані Рібісі (Giovanni Ribisi) і Меріон Котіяр (Marrion Cotillard), яка нещодавно отримала Оскар за найкращу жіночу роль. Беручи до уваги команду акторів, a також тему фільму, можна впевнено говорити про те, що це буде черговий оскароносець.

Продовження Мадагаскару

Madagascar

Перша частина супер-хітового мультфільму "Мадагаскар" припала до душі багатьом глядачам, зокрема не лише дітям. А пісня одного із героїв – Джуліана — "I Like To Move It, Move It" , стала справжнім хітом літа 2005. Власне, цю ж саму пісню ми зможемо почути і в другій частині анімаційного фільму, міні трейлер до якого був презентований самим Беном Стілером. В кінці трейлеру сказано, що мультфільм має з’явитися на екранах в листопаді цього року.

А на згадку сам хіт "I Like To Move It, Move It":