Batman: The Dark Knight. Постер нового фільму

Batman

Ми рідко пишемо про нові плакати, але у цьому випадку треба зробити виняток. В інтернеті з'явився найновіший постер "The Dark Knight", тобто дуже очікуване продовження "Бетмен: Початок". Власне, потрібно наголосити не на тому що це постер із "The Dark Knight", а на самому виконанні постера.

Випалений знак Бетмена на хмарочосі вражає! Багато диму, темрява, падаючі елементи будинку, а посередині Сам Лицар Темряви в геройській позі. У порівнянні з іншими плакататами, саме цей вражає епічністю. Дивлячись на нього аж серце починає битися швидше, думаючи про саме кіно. Припускаємо, що у фільмі насправді буде діятися дуже багато усього і дуже ефектно, до чого нас і приготували перші фрагменти та трейлери з фільму "The Dark Knight".

В Америці у всіх кінотеатрах IMAX перед фільмом "Я — легенда" був показаний шестихвилинний фрагмент "The Dark Knight", у якому можна побачити (нажаль, у поганій якості) як Joker обкрадає банк. Але дуже скоро в інтернеті з'явився такий самий трейлер, вже кращої якості. Круто підігрівають атмосферу ці трейлери…

 

 
ТРЕЙЛЕР "THE DARK KNIGHT"
 
 
А на десерт несподіванка. Один з фанатів уявив себе творцем фільму та представив Харвея Дента як Дво-Лицевого, якого насправді у фільмі заграє Аарон Екхарт. Фанат обробив фотографії з "Чорної Далії"… А ось вони після редагування:
 
The Dark Knight
 
The Dark Knight