Елі Рот покінчив з фільмами-жахів і працює над science-fiction

Eli Roth

 

  Елі Рот, відомий з низькобюджетних фільмів-жахів ("Cabin Fever", дві частини "Hostel"), вирішив покінчити з даним жанром та перейти на щось нове.

Власне, він вже підписав контракт на високобюджетний фільм science-fiction, про який не хоче поки що багато говорити. Новий фільм орієнтований на глядачів старше тринадцяти років, а це означає, що Рот не зможе «перегнути палицю» з брутальними сценами. Сам Рот радіє з цього приводу, адже він не хоче "проливати кров" у своїх фільмах.
Рот розповів, що фільм, над яким він зараз працює буде зроблений у стилі  "Кловерфілда" ("Cloverfield") та "Трансформерів" ("Transformers"). Крім того, він матиме великий бюджет, буде насичений сценами масової деструкції та буде орієнтований на глядачів підліткового віку. Повстає питання – хіба це science-fiction має розповідати про космічних прибульців або таємничу потвору? Елі Рот не зраджує деталей сценарію і каже, що тільки в наступному місяці продукцію офіційно представлять.

Чому Елі Рот вирішив відпочити від фільмів-жахів? Передусім, він сам зізнався, що трохи втратив запал до даного жанру, а крім цього: "у своїх фільмах для дорослої аудиторії я зайшов настільки далеко, що далі вже нікуди.
Принаймні, поки що, я не можу. А ще, всі навколо питали мене, коли я зроблю якийсь фільм, який зможуть подивитися їхні діти. Ну, а тепер прийшла пора на продукцію, яку зможе подивитися кожен тринадцятирічний глядач".

Однак, на кінці Елі Рот зізнався, що не хоче відвертатися від своїх фанатів. Він має намір зняти у новому проекті багато брутальних сцен, які з'являться лише на виданні DVD. Отже видно, що режисера "Cabin Fever" все ж таки трохи мучить ностальгія…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*